fbpx

Zobacz nasze kajaki

kajak-sprinter-roteko-415 (12)

Wymiary SPRINTER
Długość 4,15 m
Szerokość 0,8 m
Waga 35 kg
Wyporność 250 kg
Wysokość burty 0,28 m

Kajak dwuosobowy Sprinter to popularny kajak cieszący się wciąż rosnącym uznaniem. Jego uniwersalna konstrukcja oraz możliwość wykorzystania zarówno na krętych, wąskich rzekach jak i na spokojnych wodach jeziora powoduje, że kajak ten ma szerokie grono oddanych użytkowników.
Wymienna nakładka na kil w kajaku Sprinter, to rozwiązanie sporego problemu przecierania się tworzywa podczas przeciągania kajaka na brzegu. Polecane są zarówno dla osób zaawansowanych, jak również mniej doświadczonych pływaków. Wykorzystują je indywidualni kajakarze, jak również organizatorzy spływów.

Kajak dwuosobowy Sprinter wyróżnia się maksymalnym poziomem bezpieczeństwa. Jego wielkim atutem jest bardzo wygodne siedzenie z wysokim oparciem. Spędzenie wielu godzin w fotelu Sprintera podczas spływu staje się prawdziwą przyjemnością. Wysokiej jakości polietylen czyni kajak sztywnym i stabilnym na wodzie. Dzięki składanym oparciom siedzisk uzyskujemy łatwy dostęp do tylnej części bagażowej, jak i możliwość schowania wioseł do wnętrza kajaka. Złożone oparcia ułatwiają również transport. Wysokie brzegi chronią przed dostaniem się do niego wody. Sprinter został również precyzyjnie wyprofilowany, by można było nim łatwo sterować i utrzymywać właściwy kierunek płynięcia. Wymienna nakładka na kil w kajaku Sprinter to rozwiązanie sporego problemu przecierania się tworzywa podczas przeciągania kajaka na brzegu. Kajak dwuosobowy Sprinter jest idealnym produktem dla ludzi zaczynających dopiero przygodę z tym sportem.

kajak-sprinter-roteko-415 kajak-sprinter-roteko-415 (11) kajak-sprinter-roteko-415 (10) kajak-sprinter-roteko-415 (9) kajak-sprinter-roteko-415 (8) kajak-sprinter-roteko-415 (7) kajak-sprinter-roteko-415 (5) kajak-sprinter-roteko-415 (4) kajak-sprinter-roteko-415 (2) kajak-sprinter-roteko-415 (1) kajak-sprinter-roteko-415 (6) kajak-sprinter-roteko-415 (1)

 

Kajak Eskimo Fiji Balou to polietylenowa, sprawdzona jednostka pływająca. Kajak testowany na wielu rzekach. Świetnie spisuje się w trakcie pokonywania zwalonych drzew umożliwiając łatwe manewrowanie na spływach kajakowych. To krótki bardzo zwrotny i wygodny kajak przeznaczony na spływy 1-dniowe oraz 2-dniowe oraz dłuższe. Kajak wykonany jest z polietylenu, co gwarantuje wytrzymałość i niezawodność. Kajak ten jest najpopularniejszym kajakiem w wypożyczalniach, jest wytrzymały, lekki, pojemny i wygodny.

  Dane techniczne
  • Długość (mm) – 3900
  • Szerokość (mm) – 850
  • Waga 30 kg
  • Rozmiar kokpitu (mm) –  2280 x 500
  • Nośność 240 kg
  • Waga kajakarzy – 220 kg
  • Odchylane siedzenie
  • Miejsce na napój

kajaki-liwiec

certyfikat kamizelka ratunkowa (2) certyfikat kajakowa (2)